PAR MUMS

CROSSFIT URBAN TRIBE

Mūsu CrossFit Urban Tribe ir mūsu mājas, sertificēta CrossFit zāle, kuras pamatu pamatos tika ieliktas galvenās CrossFit vērtības – komūna, komanda un kvalitāte.

Sertificēti, kvalificēti, pieredzējuši un profesionāli treneri, kopā ar sadarbības partneriem nodrošina funkcionālus treniņus visām vecuma grupām atbilstoši CrossFit metodoloģijai un piemērojot slodzes atbilstoši katra fiziskajai sagatavotībai un pieredzei.

Papildus nodrošinot iespēju vecākiem trenēties paralēli bērniem, tādejādi veicinot bērnu un jauniešu veselīgo attieksmi pret kustību un sportu.  

LEĢENDA PAR CROSSFIT URBAN TRIBE

Reiz sensenos laikos, kad ilggadējam CrossFit entuziastam un atlētam, kopā ar viņa diviem dēliem, uz CrossFit nodarbībām pievienojās (lasi saslima ar CrossFit) arī sieva, un bija jāapmaksā kārtējais zāles abonements, galvā pazibēja sākumā šķietami nereāla un utopiska doma: “Kā būtu ar savu zāli?“.

Nākošais notikumu un idejas pavērsiens bija starptautisku CrossFit sacensību apmeklējums Berlīnē kopā ar treneri Kārli, lai klātienē sacensībās atbalstītu mūsu spēcīgāko cilts jaunieti Tomu Caunu, kas Berlīnē bija ieradies savu vecāku, brāļa un mūsu CrossFit cilts biedru atbalstīts! Šis milzīgais atbalsts gan skaļš, gan mēmi klusējošs, turot plaukstās sažņaugtus īkšķus, palīdzēja Tomam kāpt uz goda pjedestāla un izcīnīt augsto 3.vietu!!!

Redzot lielo komūnas draugu interesi un atbalstu idejai, radās pārliecība, ka doma par savu CrossFit zāli ir noteikti jārealizē. Idejai labprāt piekrita treneris Kārlis, jo sava CrossFit zāle ir bijis viņa ilgi lolotais sapnis.Zāles svarīgākā ideja ir balstīta uz ģimeni, tās kopā būšanu! Tā ir sociāli atbildīga, profesionāla un draudzīga ik vienam! Mēs nodrošināsim to, ka zālē būs iespēja komfortabli un mūsdienīgi visai ģimenei trenēties plecu pie pleca gan lieliem, gan maziem. Šādas vērtības iedvest zālē būtu neiespējami bez mūsu komūnas sirds un dvēseles – treneres Daces, kas ir pirmā un labākā bērnu un jauniešu CrossFit trenere Baltijas valstīs.

UN TĀ TIKA NOSLĒGTA SAVIENĪBA – CROSSFIT URBAN TRIBE! LAIPNI LŪGTS CILTĪ!