CROSSFIT! Kas ir CROSSFIT?

 • CrossFit ir dzīvesveids, ko raksturo droša, efektīva sportošana un veselīgs uzturs. CrossFit tiek izmantots visdažādāko mērķu sasniegšanai – sākot no liekā svara zaudēšanas un kopējā veselības stāvokļa uzlabošanas, līdz pat profesionālu sportistu spēju turpmākai attīstīšanai. Šī programma ir piemērota ikvienam – bērniem, pusaudžiem, mammām un tētiem, omēm un opjiem. Jums tikai jāgrib kustēties, mēs parādīsim, kā CrossFit var palīdzēt piepildīt Jūsu vēlmes un mērķus.
 • CrossFit būtiski atšķiras no jebkuras tradicionālās fitness zāles. CrossFit zālē neredzēsiet tradicionālos trenažierus, lielos spoguļus un tajā nebūs pieejamas deju nodarbības. Tā visa vietā… Nodarbības, kuru maģija slēpjas kustībās. Katru dienu nodarbība ir pilnīgi atšķirīga no iepriekšējās. Pat vairāku gadu laikā, regulāri apmeklējot nodarbības, visticamāk nesastapsieties ar otru identisku nodarbību. Turklāt visas CrossFit nodarbības ir iespējams adaptēt jebkura vecuma un sportiskās sagatavotības līmenim!
 • Plašāka informācija angļu valodā lasāma šeit.
 • CrossFit programma tiek veidota tā, lai būtu vienmēr pielāgojama, padarot to par perfekti piemērotu ikvienam, neatkarīgi no pieredzes un fiziskās sagatavotības. Tā vietā, lai veidotu vienu nodarbību senioriem, bet otru – pieredzējušiem sportistiem, katru dienu ir VIENS treniņš visiem, kas ir pilnībā pielāgojams, ņemot vērā tieši Jūsu prasmes un spējas, lai kādas tās būtu.
 • Piemērs – jāveic pietupieni ar 60kg svaru stieni uz pleciem, taču Jūs varat šo uzdevumu veikt ar tikai 10 kg vai 20kg. Tāds arī būs Jūsu izmantotais svars konkrētā uzdevuma veikšanai treniņa laikā.
 • Ja Jums ir bijusi kāda trauma, kas liedz veikt šādus pietupienus, treneris pielāgos citu atbilstošu kustību, kā arī, ja atkārtojumu skaits Jūsu esošajam fiziskajam stāvoklim ir pārāk liels, tas tiks atbilstoši samazināts. Pakāpeniski kļūstot stiprākam(ai) un pieredzējušākam(ai), tuvosieties atzīmei, kad spējat izpildīt visu, kā norādīts oriģinālajā uzdevumā.
 • Lasi šeit (raksts angļu valodā), ja vēlies uzzināt kā CrossFit var palīdzēt tieši Tev un, vai tas ir droši!
 • Noteikti! Bet ar nosacījumu, ka regulāri apmeklēsiet treniņus un atbilstoši mainīsiet savus ēšanas paradumus. Veselīgs uzturs nodrošinās vismaz 50% no panākumiem, taču, kombinācijā ar CrossFit, varam saderēt, ka jau pēc ~30 dienām izskatīsieties labāk, būsiet stiprāks(a), jutīsieties labāk.
 • Tomēr, ja nodarbosieties ar CrossFit, bet ēdīsiet neregulāri, neveselīgi, Jūsu rezultāti noteikti nebūs tik ātri pamanāmi. Tas ir iemesls, kāpēc mēs rekomendējam lielu uzmanību pievērst arī uzturam!
 • Noteikti iesakām atbraukt pie mūsu zinošajiem treneriem, lai “bezsviedru treniņa” laikā noskaidrotu vai un kā CrossFit var Jums palīdzēt!
 • Īsi sakot – jā, tas var būt gan traumatisks, gan bīstams. Bet to var teikt par jebkuru sporta veidu vai vingrinājumu. Arī braukšana ar automašīnu vai iešana pa ielu var būt bīstama.
 • Kā jebkur, mēdz būt cilvēki, kas vēlas no sevis “izspiest” vairāk, izpildīt vingrinājumus ātrāk, celt smagāku svaru, apmeklēt nodarbības biežāk. Jā, CrossFit var aizraut tik ļoti, ka tas var kļūt bīstams Jūsu veselībai. Kā jebkurā sporta veidā, arī CrossFitā mums noteikti katram pašam ir atbildīgi jāizturas pret savu ķermeni, prātu un kopējo veselību. Bet, lai samazinātu šo risku līdz minimumam, Crossfit nodarbībās vienmēr blakus nepieciešams kompetents treneris, kas jums vajadzības gadījumā pateiks STOP.
 • CrossFit ir nelielu grupu nodarbības. Iedomājieties, piemēram, jogas nodarbības – tās parasti maksā 10-20 eur par nodarbību. Atcerieties, ka CrossFit NAV parasta trenažieru zāle ar simtiem klientu, kas atnāk uz 30min, izpilda savu attiecīgas ķermeņa daļas treniņu uz trenažiera un dodas prom. CrossFit grupās strādā treneris, kas māca, rāda un seko līdz ik katram.
 • Esam aprēķinājuši, ka vidēji viena nodarbība izmaksā 7-10 eur, ko varam pielīdzināt lielajai kafijas tasei un pāris smalkmaizītēm kafejnīcā, vai ne? Taču par šo cenu pie mums Jūs saņemat trenera uzmanību, iedziļināšanos un padomu!
 • Atbrīvojam vietu ērtajā dīvānā, sākam vairāk kustēties un piedomāt pie saviem ikdienas ēšanas paradumiem! CrossFit dzīvesstils, kas sastāv no “sabalansēts uzturs + efektīvi plānotas un pareizi izpildītas kustības”, ir ilgtermiņa panākumu atslēga Jūsu labajam izskatam, veselībai un lieliskai pašsajūtai jebkurā vecumā!
 • Jūsu CrossFit treniņu biedri un treneri – tā ir Jūsu atbalsta komanda!
 • Pasaulē ir vairāk 15 000 sertificētas CrossFit zāles, kurās cilvēki iedrošina un motivē viens otru katrā nodarbībā, kad viņi strādā, lai sasniegtu savus mērķus. Arī Jūs varat kļūt kādam par iedvesmu mainīt savus ikdienas ieradumus, dzīvot veselīgāk un pilnvērtīgāk.
 • Cilvēki, kas nodarbojas ar CrossFit, ceļojot arī mēdz apmeklēt zāles attiecīgajā galamērķī, jo zina, ka tur satiks līdzīgi domājošos, iepazīsies ar jauniem cilvēkiem!