LAIPNI LŪGTS CILTĪ!

+371 66901117

Krustabaznīcas iela 16, Rīga, Latvija

Top
karlis@crossfiturbantribe.com

Viens no pieredzējušākajiem un godalgotākajiem CrossFit treneriem Latvijā

Kārlis Pļaviņš

Kārli nekautrējoties gribam nosaukt par Latvijas CrossFit dvēseli. Piedalījies gan kustības aizsākumos, gan vairākumā no Latvijā notikušajām sacensībām. Jau no mazotnes Kārli ir aizrāvis sports un profesionāli viņš ir nodarbojies ar vieglatlētiku, tenisu un futbolu. Savu lielāko spēka un izturības potenciālu atklāja nodarbojoties ar bobsleju un kļūdams par Latvijas bobsleja izlases stūmēju.

Tomēr liktenis novirzīja Kārli no pofesionālā sportista ceļa un viņam savas iegūtās zināšanas ir iespēja nodot tālāk. Šobrīd Kārlis ir netikai viens no spēcīgākajiem CrossFit atlētiem, bet arī viens no viszinošākajiem un pieredzes bagātākajiem fiziskās sagatavotības treneriem Latvijā. Saviem audzēkņiem atlētiem viņš ir ne tikai treneris, bet arī motivators un ļoti labs draugs.

Tagad savā CrossFit zālē Kārlis pilnībā realiazēs visu savu atlēta un trenera potenciālu!

Baltijā pirmā sertificētā CrossFit Kids Bērnu un Jauniešu trenere

Dace Tomsone

Daci raksturo neatlaidība, izturība, mērķtiecība un sevis izaicināšana. Bērnību un jauniešu gadus Dace pavadīja profesionāli nodarbojoties ar peldēšanu. Tomēr īsto piepildījumu Dace ir atradusi CrossFit –  izaicinot sevi sportā un  atrodot savu īsto treneres aicinājumu un piepildījumu – bērni, jaunieši un viņu vecāki.

Dacei ir ļoti svarīgi nemitīgi papildināt savas zināšanas, tapēc viņa cītīgi turpina gatavoties nākošajiem Ccrossfit kvalifikācijas līmeņiem.

Daces aizrautība, neizsīksotšā enerģija un nezūdošais smaids CrossFit pasaulē ir ievilinājusi neskaitāmas ģimenes. Daces mērķis ir radīt vidi, CrossFit Urban Tribe, kur piederīgs un iederīgs justos ik katrs – mazs vai liels, spēcīgs vai iesācējs, radīt vidi kur satiekas savējie, kur CrossFit ir vienojošais, bet komūna un cilts galvenais!

dace@crossfiturbantribe.com