LAIPNI LŪGTS CILTĪ!

+371 66901117

Krustabaznīcas iela 16, Rīga, Latvija

Top

No Sweat Intro

Bezmaksas ievadnodarbība CrossFit pasaulē. Atbrauc pie mums vai piesakies attālinātai Zoom sarunai ar treneri. Iepazīsimies, Tu pastāstīsi savus mērķus, bažas, bailes! Mēs pastāstīsim kā varam Tev palīdzēt!

Pieteikties sarunai!

CrossFit On Ramp 1

Pirmā ievadnodarbība, kurā padziļināti pastāstīsim par CrossFit, par treniņu uzbūvi un iemācīsim pirmo 6 CrossFit pamatkustību pamatus – Air Squat, Front Squat, Overhead Squat, Shoulder Press, Push Press, Push Jerk. Novērtēsim Jūsu vispārējo fizisko sagatavotību un noteiksim slodzes piemērotību atbilstoši Jūsu fiziskajai veselībai.

Pieteikties treniņam!

CrossFit On Ramp 2

Otrā ievadnodarbība, kurā turpināsim apgūt pamatkustību pamatus – DeadLift, Med Ball Clean un Sumo Deadlift High Pull. Šīs nodarbības laikā izvērtēsim Jūsu gatavību pievienoties CrossFit pamatgrupām, noteiksim treniņu regularitāti un dosim padomus, kuri noderēs treniņos.

Pieteikties treniņam!

CrossFit

Nodarbības ilgums – 1h

CrossFit Klasika – WOD. Katrā treniņā, jauna, izaicinoša vingrinājumu kombinācija.

Treniņa laikā izmantosim stieņus, hanteles, svara bumbas, vingrošanas kustības un sirds izturības/kardio elementus. Treneri piemēros intensitāti katra sagatavotības, pieredzes un tehniskā izpildījuma līmenim. Darīsim visu, lai sasniegt jūsu mērķus – kļūt ātrākiem, veiklākiem, spēcīgākiem un veselākiem.

Pieteikties treniņam!

CrossFit Sweat

Nodarbības ilgums – 50 minūtes

CrossFit dienas – WOD. Funkcionāls treniņš, kurā uzsvars likts uz sirds izturību un vispārējo ķermeņa muskulatūras nostiprināšanu. Treniņš piemērots tiem, kuriem ir salīdzinoši maza CrossFit pieredze, bet liela vēlme kārtīgi pastrādāt. Hanteles, svara bumbas, kardio trenažieri un vingrinājumi ar savu svaru, tas ir CrossFit Sweat pamats.

Pieteikties treniņam!

CrossFit Teens RX

CrossFit Teens WOD jauniešiem ar iepriekšēju CrossFit vai cita profesionālā sporta pieredzi. Treniņa pamatā ir  svarcelšanas, izturības un vingrošanas elementi, atbilstoši katra jauniešu spēju un fiziskajai sagatavotībai. Apmeklējot šīs nodarbības jaunieši nostirpinās ne tikai stāju un iekšējo muskulatūru bet arī pilnveidos un uzlabos savas fiziskās īpašības – ātrumu, spēku, sirds un muskuļu izturību, lokanību un veiklību.

Pieteikties treniņam!

CrossFit Teens Junior

CrossFit Teens WOD.  Mūsu jaunajiem atlētiem, kuri sper pirmos soļus CrossFit Teens pasaulē vai arī vēlas padziļināti noslīpēt CrossFit pamatkustību tehnisko izpildījumu. Šo nodarbību pamatā  funkcionālās kustības tehniskais izpildījums, jautrība un mainīgā treniņa dinamiskums. Treniņos uzsvars tiks likts arī uz stājas un iekšējās muskulatūras nostiprināšanu. Rekomendējošais vecums 11-13 gadi.

Pieteikties treniņam!